P0640Q22CLRP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
P0640Q22CLRP
JLCPCB Part #
C2667566
Package
QFN-2(3x3)
Description
100A 150mA 2.2A 58V 5V 5uA 77V 85pF QFN-2(3x3) Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS