P1500Q12ALRP
MFR.Part #
P1500Q12ALRP
JLCPCB Part #
C2667436
Package
QFN-2(3x3)
Description
140V 150mA 180V 40pF 45A 5V 5uA QFN-2(3x3) Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS