MINIASMDC200F/16-2
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
MINIASMDC200F/16-2
JLCPCB Part #
C2154075
Package
1812
Description
-40℃~+85℃ 1.2W 100A 120mΩ 15A 16V 2A 52.5mΩ 8s 1812 Resettable Fuses ROHS