MINIASMDC150F/16-2
MFR.Part #
MINIASMDC150F/16-2
JLCPCB Part #
C2153995
Description
1.5A 110mΩ 16V 2.8A 40mΩ 500ms 800mW 1812 Resettable Fuses ROHS