MINIASMDC150F/12-2
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
MINIASMDC150F/12-2
JLCPCB Part #
C1562492
Package
1812
Description
-40℃~+85℃ 1.5A 1.9W 100A 12V 250mΩ 3A 49mΩ 8s 1812 Resettable Fuses ROHS