02173.15MXEP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
02173.15MXEP
JLCPCB Part #
C3156790
Package
Plugin,D5.8xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 3.15A 35A Glass Tube Fuse 插件,D5.8xL22.5mm Disposable fuses ROHS