LST3207VL2NT1
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
LST3207VL2NT1
Description
-40℃~+85℃ 13mm 2.5mm 320V 6.35mm Integrated thermal trip failure protection Surface Mount - Surge Protection Devices (SPDs) ROHS