LSIC2SD065D20A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
LSIC2SD065D20A
JLCPCB Part #
C3759176
Package
TO-220AC
Description
1.5V@45A 20A 650V TO-220AC SiC Diodes ROHS