SJ6012V1TP
MFR.Part #
SJ6012V1TP
JLCPCB Part #
C17678031
Package
TO-251AA
Description
-40℃~+150℃ 1 SCR 1.5V 1.6V 12A 20mA 40mA 600V TO-251AA Thyristors (SCR)/Modules ROHS