LPWI201610TB1R0T
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
LPWI201610TB1R0T
JLCPCB Part #
C3910615
Package
0806
Description
1uH 3.2A 46mΩ 4A ±20% 0806 Power Inductors ROHS