LPWI201608S2R2T
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
LPWI201608S2R2T
JLCPCB Part #
C2043051
Package
0806
Description
1.6A 150mΩ 2.2uH ±20% 0806 Power Inductors ROHS