LCFE201202A900TG
MFR.Part #
LCFE201202A900TG
JLCPCB Part #
C2662507
Package
SMD-6P,1.2x2mm
Description
-40℃~+85℃ 100mA 2 4Ω 5V 90Ω@100MHz SMD-6P,1.2x2mm Common Mode Filters ROHS