LCFE060502A650TG
MFR.Part #
LCFE060502A650TG
JLCPCB Part #
C5750743
Package
SMD-6P,0.5x0.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10MΩ 50mA 5V 65Ω@100MHz 8Ω SMD-6P,0.5x0.5mm Common Mode Filters ROHS