LCF080602A900TG
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
LCF080602A900TG
JLCPCB Part #
C2662174
Package
SMD-4P,0.8x0.6mm
Description
-40℃~+85℃ 100mA 2 6Ω 90Ω@100MHz SMD-4P,0.8x0.6mm Common Mode Filters ROHS