0875.800MXEP
MFR.Part #
0875.800MXEP
JLCPCB Part #
C3158940
Description
-55℃~+125℃ 250V 50A 800mA Ceramic Tube Fuse Plugin,D3.6xL10mm Disposable fuses ROHS