L6004R6TP
MFR.Part #
L6004R6TP
JLCPCB Part #
C17381839
Package
TO-220AB
Description
-40℃~+110℃ 1.3V 10mA 4A 5mA 600V TO-220AB Thyristors (SCR)/Modules ROHS