L6008R6TP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
L6008R6TP
JLCPCB Part #
C17267187
Package
TO-220AB
Description
-40℃~+110℃ 1.3V 10mA 5mA 600V 8A TO-220AB Thyristors (SCR)/Modules ROHS