L6004D8TP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
L6004D8TP
JLCPCB Part #
C17407502
Package
TO-252
Description
-40℃~+110℃ 1.3V 10mA 15mA 4A 600V TO-252 Thyristors (SCR)/Modules ROHS