5.0SMDJ40CA-T7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ40CA-T7
JLCPCB Part #
C1977020
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 40V 44.4V 5kW@10/1000us 5uA 64.5V 77.6A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS