L4004V6TP
MFR.Part #
L4004V6TP
JLCPCB Part #
C17459661
Package
TO-251
Description
-40℃~+110℃ 1.3V 10mA 400V 4A 5mA TO-251 Thyristors (SCR)/Modules ROHS