L4004V3TP
MFR.Part #
L4004V3TP
JLCPCB Part #
C3614431
Package
TO-251AA
Description
-40℃~+110℃@(Tj) 1.3V 3mA 400V 4A 5mA TO-251AA Thyristors (SCR)/Modules ROHS