IXTT440N055T2
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
IXTT440N055T2
JLCPCB Part #
C6644638
Package
TO-268AA
Description
1kW 440A 4V 55V TO-268AA MOSFETs ROHS