IXTH260N055T2
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
IXTH260N055T2
JLCPCB Part #
C5658258
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 10.8nF 140nC@10V 215pF 260A 2V 3.3mΩ@10V 480W 55V TO-247 MOSFETs ROHS