V82RA16X2749
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V82RA16X2749
JLCPCB Part #
C1529547
Package
Plugin
Description
145V 15J 2.5nF@1MHz 4.5kA 50V 66V 82V 插件 Varistors ROHS