GTCR36-900M-R10
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
GTCR36-900M-R10
JLCPCB Part #
C3661022
Package
Plugin
Description
-40℃~+90℃ 10kA 3 4.1mm 6.2mm 7.5mm 8.9mm 90V ±20% 插件 Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS