5.0SMDJ16CAS
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ16CAS
JLCPCB Part #
C1977193
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 16V 17.8V 192.3A 26V 2uA 5kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS