CAP-50/5/440
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
CAP-50/5/440
JLCPCB Part #
C7100215
Package
Plugin
Description
2 440V 5uF、50uF ±3% 插件 Capacitor Networks, Arrays ROHS