0459.062ER
MFR.Part #
0459.062ER
JLCPCB Part #
C3164757
Package
SMD,7.2x4.3mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 50A、300A 62mA SMD,7.2x4.3mm Disposable fuses ROHS