8.0SMDJ40A-T7
MFR.Part #
8.0SMDJ40A-T7
JLCPCB Part #
C1983797
Description
-65℃~+150℃ 124.1A 40V 44.4V 64.5V 8kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS