5.0SMDJ36A-T7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ36A-T7
JLCPCB Part #
C1976485
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 36V 40V 58.1V 5kW@10/1000us 5uA 86.1A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS