5.0SMDJ30A-T7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ30A-T7
JLCPCB Part #
C1984715
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 103A 30V 33.3V 48.4V 5kW@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS