5.0SMDJ54CASHRAT7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ54CASHRAT7
JLCPCB Part #
C5527321
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 2uA 51.7A 54V 5kW@10/1000us 66.3V 87.1V Bidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS