5.0SMDJ51CASHRAT7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ51CASHRAT7
JLCPCB Part #
C6071193
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 2uA 51V 54.6A 56.7V 5kW@10/1000us 82.4V Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS