30R900UMR
MFR.Part #
30R900UMR
JLCPCB Part #
C3762600
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 18A 20mΩ 20s 30V 4.2W 40A 5mΩ 9A 插件 Resettable Fuses ROHS