2920L330/24MR-A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
2920L330/24MR-A
JLCPCB Part #
C3762540
Description
-40℃~+85℃ 15mΩ 24V 2W 3.3A 40A 5.5A 55mΩ 5s 2920 Resettable Fuses ROHS