0239.250MXEP
MFR.Part #
0239.250MXEP
JLCPCB Part #
C3156655
Package
Plugin,D5.5xL21.5mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 250mA 35A Glass Tube Fuse 插件,D5.5xL21.5mm Disposable fuses ROHS