2016L150DR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
2016L150DR
JLCPCB Part #
C99565
Package
2016
Description
-40℃~+85℃ 1.4W 1.5A 15V 180mΩ 1s 3A 40A 70mΩ 2016 Resettable Fuses ROHS