1.5KE150A-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1.5KE150A-B
JLCPCB Part #
C1666852
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 128V 158V 1uA 207V 7.3A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS