V20E420AUTO
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V20E420AUTO
JLCPCB Part #
C1529193
Package
Plugin
Description
10kA 330J 420V 560V 600pF@1MHz 680V 插件 Varistors ROHS