1812L260/16MR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1812L260/16MR
JLCPCB Part #
C207075
Description
-40℃~+85℃ 1.2W 100A 15mΩ 16V 2.6A 2mm 3.5mm 4.9mm 50mΩ 5A 5s 1812 Resettable Fuses ROHS