16R1400GH
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
16R1400GH
JLCPCB Part #
C207053
Package
Plugin,P=10.2mm
Description
-40℃~+85℃ 10.2mm 14A 16V 2.6mΩ 23.8A 4.6W 6.4mΩ 插件,P=10.2mm Resettable Fuses ROHS