1.5SMC33CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1.5SMC33CA
JLCPCB Part #
C151154
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 28.2V 33.3A 34.7V 45.7V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS