1.5SMB30A
MFR.Part #
1.5SMB30A
JLCPCB Part #
C1850424
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 201.9A@8/20us 25.6V 31.5V 53.5V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS