1.5SMB22A
MFR.Part #
1.5SMB22A
JLCPCB Part #
C1850439
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 10uA 18.8V 23.1V 35V 49.7A@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS