1210L075/24PR-A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1210L075/24PR-A
JLCPCB Part #
C3760426
Description
-40℃~+85℃ 1.5A 100A 100ms 130mΩ 24V 400mΩ 750mA 1210 Resettable Fuses ROHS