1206SFS200F/63-2
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1206SFS200F/63-2
JLCPCB Part #
C315917
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 2A 50A 63V Surface Mount Fuse 1206 Disposable fuses ROHS