1206L110/16WR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1206L110/16WR
JLCPCB Part #
C3761685
Description
-40℃~+85℃ 1.1A 100A 100ms 16V 2.2A 210mΩ 40mΩ 1206 Resettable Fuses ROHS