1206L050/15YR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1206L050/15YR
JLCPCB Part #
C151162
Description
-40℃~+85℃ 0.75mm 1.8mm 100A 100ms 150mΩ 15V 1A 3.4mm 500mA 600mW 750mΩ 1206 Resettable Fuses ROHS