0805L005/30YR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
0805L005/30YR
JLCPCB Part #
C2153925
Description
-40℃~+85℃ 1.5s 150mA 20Ω 3.6Ω 30V 40A 500mW 50mA 0805 Resettable Fuses ROHS