0617.630MXEP
MFR.Part #
0617.630MXEP
JLCPCB Part #
C1665098
Description
-55℃~+125℃ 250V 35A 630mA Glass Tube Fuse 插件,D5.5xL21.5mm Disposable fuses ROHS